8 Temmuz 2024 Pazartesi

AK Partili Şahin Tin Babadağ’da

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Babadağ ilçesini ziyaret etti. Tin, “Her fırsatta milletimizin yanındayız. Gönül almak önemli, hal hatır soruyor, hasbihal ediyoruz” dedi.

08-07-2024 14:10:01

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanvekili Şahin Tin, Babadağ ilçesini ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla buluştu. “Birliğimiz ve kardeşliğimiz en büyük gücümüz” diyen AK Partili Şahin Tin, “Babadağ ziyaretimizde vatandaşlarımızla selamlaştık, esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. Her fırsatta milletimizin yanındayız. Gönül almak önemli, hal hatır soruyor, hasbihal ediyoruz. Birliğimiz ve kardeşliğimiz en büyük gücümüz. Doğru adımlarla yola devam” ifadelerine yer verdi.
Başkan Kumral’ı ziyaret etti
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Babadağ Belediye Başkanı Murat Kumral’ı ziyaret etti. Ziyarette istişarelerde bulunuldu. Tin, “Babadağ Belediye Başkanımız Murat Kumral kardeşimizi makamında ziyaret ettik. Allah'ın izni, milletimizin teveccühü, yol arkadaşlarımızın fedakarlığı her engeli aşmamıza yetiyor. Başkanımızı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Desteğimiz hep yanında. Emin adımlarla yola devam” dedi.  Kubilay DEMİR

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi