Ürgüp 3 aylık

Tepsi Modelleri

Fincan, bardak, tabak gibi malzemelerin dikdörtgen, yuvarlak, üçgen gibi şekillerde düz bir zeminde rahatlıkla taşınmasını sağlar. Tepsi sayesinde kolaylıkla yiyecek ve içeceklerinizi dökülme yaşamadan taşıyabilirsiniz.

TepsiÇeşitleri

Tepsi, birçok kolaylık sağlarken aynı zamanda çok fazla seçeneği vardır. Yalnızca kahve tepsisi gibi küçük tepsiler aldığınız zaman içerisinde kahve fincanlarınızı bazı zamanlarda da küçük su bardakları ile içeceklerinizi taşıyabilirsiniz. Fakat bundan daha büyük ürünler için büyük tepsilere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Örneğin günümüzde özellikle gri, metal rengine yakın bir renkte olan tepsiye, eskiden günümüz kadınları “sini” derlerdi. Sini de tepsi demektir. Sini, diğer tepsilere oranla çok daha büyük olup genellikle yere serilen sofra ya da yerde yenen yemekler ile kullanılır. Sininin içerisine tüm yemekler yerleştirilip herkes yerde oturarak yemek yiyebilirler. Sini olayı geçmişte çok sık kullanılsa da günümüzde hala kullanılmaya devam etmektedir.

Tepsimodelleri daha modernleşerek, rengârenk, çeşit çeşitve çok farklı şekillerde bulunmaktadır.Günümüzde tepsi satın almak isterseniz dikdörtgen, oval, kare, üçgen hatta kalp şeklinde olan tepsileri bile bulabilirsiniz.

DekoratifTepsiler

Tepsiler artık o kadar modernleşmiştir ki günümüz ev hanımları tepsileri dekoratif aksesuar olarak da kullanmaktadır. Özellikle zemini aynalı ve gold desene sahip tepsiler, evlere obje olarak şıklık katmaktadır.

Tepsiler sayesinde kolaylıkla evde bulunan bazı ürünlerinizi taşıyarak kendinize iyilik etmiş olacaksınız.Tepsisayesinde 5 defa yapmanız gereken işi tek seferde yapabileceksiniz.Bu yüzden evlerinizde mutlaka en az 2 tane tepsi barındırmanın sizin için kolaylık sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Detaylar için; https://www.madamecoco.com/tepsiler/

YORUM YAZ
BU YAZI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tepsi Modelleri
- Diğer Yazıları
Bütün Yazıları