gökçe pen çalışma renotek çalışma

Üniversite öğrencilerine çağrı merkezi  semineri

Aydem ve Gediz Elektrik , PAÜ Acıpayam Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören öğrencilere, çağrı merkezi faaliyetleri ve kariyer fırsatları konulu seminer düzenledi.

28-04-2018 06:48

Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören öğrencilere, mezun olduktan sonra çalışabilecekleri iş alanları ve imkânları hakkında kariyer programı düzenlendi. Mezuniyet sonrasında öğrencilere yol gösterici olması amacıyla gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak, Aydem ve Gediz İletişim Merkezi uzmanları katıldı.

Acıpayam MYO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, Çağrı Merkezi takım lideri İbrahim Safa Temeloğlu,  eğitim ve gelişim uzmanı Sevcan Çiçek, kalite ve eğitim temsilcileri Elvan İpek ve Nurcan Çiftçi iş ve staj imkânları, mesleki yeterlilikler ve çağrı merkezi hizmetleri hakkında bilgi verip, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. 

Kurum temsilcileri öğrencilere Aydem’in  sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformu olan “Aydem Akademi” eğitim kuponlarını hediye etti.

 

Haber Merkezi 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Üniversite öğrencilerine çağrı merkezi  semineri
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör