“Zamanla daha iyi olacağız”

Deplasmanda Ispartaspor’a 2-1 mağlup olan Denizlispor’da moraller bozulurken, Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, Ispartaspor karşısında futbolcularının iyi mücadele ettiğini fakat son vuruşları yapamadıklarını dile getirerek daha iyi olmaları gerektiğinin altını çizdi.

12-09-2023 11:32:41

Ispartaspor karşısında çok iyi mücadele ettiklerini beraberliği yakaladıktan sonra şanssız bir golle sahadan mağlup ayrıldıklarını dilme getiren Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, iki veya üç hafta sonra takım olarak daha iyi duruma geleceklerini ve taraftarların özlem duyduğu takımın oluşacağını ifade etti. 
Bülent Ertuğrul,” Ispartaspor karşısında ilk yarıda rakibimizle başa baş bir mücadele ortaya koyduk. Golü yedikten sonra oyundan kopmadık ve beraberliği yakaladık. Şanssız bir golle de maçtan mağlup ayrıldık. İki veya üç maç sonra takım olarak daha iyi durumlara geleceğiz. Ben bu konuda garanti verebilirim. Futbolcularım her geçen gün daha iyi futbol oynamaya başladılar. İnşallah bunu sahaya yansıtarak galibiyet serisini yakalayacağız. Isparta’ya kadar gelip bizleri desteklen taraftarlarımız muhteşemdi. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Bu takım daha iyi durumlara gelecek ve bende buna kefilim” dedi.  Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi