Veteranlar futbolla buluşacak

Bir dönem Denizlispor'da da forma giyen eski futbolcular ile spor camiasının önde gelen isimleri pazar günü veteranlar futbol müsabakasında karşı karşıya gelecek.

09-10-2021 14:11

Amatör spor haftası kutlamaları çerçevesinde pazar günü gerçekleşecek olan veteranlar futbol gösteri maçı öncesi hazırlıklar tamamlandı. Denizli ASKF yönetimi ve Futbol İl Temsilciliği'nin işbirliğinde gerçekleştirilen maç öncesi açıklamalarda bulunan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ayşe Sarıkaya tüm Denizli halkını maça davet etti. Amatör spor haftasının yoğun programla devam ettiğini söyleyen Sarıkaya, "Hafta başından bu yana bir dizi organizasyonlarla haftamızı kutluyoruz. Federasyon olarak bizler de çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda 10 Ekim Pazar günü saat 17'de Dr. Samim Gök Akkonak Stadı'nda spor camiasının tanıdığı bildiği isimlerin forma giyeceği veteranlar müsabakası organize ettik. Halkımızı bu karşılaşmaya bekliyoruz" dedi. 
Futbol İl Temsilcisi Ayhan Turan Karaca ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada, amatör spor haftası nın kutlu olmasını dileyerek, "Organizasyonumuz belkide son dönemlerde yapılan en büyük organizasyon olacak. Bu büyük heyecana tüm Denizli haklını bekliyoruz" dedi. Karşılaşmayı Hakem Hasan Ala'nın yöneticek.  Serhat KÖSE

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Veteranlar futbolla buluşacak