SEKÜYAD’a duygulandıran bağış

Serinhisarlılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlar sürüyor. Burs yardımlarında kullanılmak üzere Serfeza Yapı İnşaat Şirketi sahipleri Ercan Çiğdem ve Musa Çolak, derneğe 10 bin 500 lira bağışladı.

15-10-2020 13:50
Dernek Başkanı Nizamettin Ekiz, katkılarından dolayı Serfeza Yapı İnşaat Şirketi sahipleri Ercan Çiğdem ve Musa Çolak’a plaket takdim etti. Yapılan katkının öğrencilere burs olarak sunulacağının altını çizen başkan Nizamettin Ekiz, katkılarından dolayı Çiğdem ve Çolak’a teşekkür etti. Ekiz, bu örnek davranışın diğer hayırseverlere de örnek olmasını temenni ettiklerini belirtti. Ercan Çiğdem ve Musa Çolak’da Serinhisar’ın kültürüne ve değerlerine sahip çıkan bir derneklerinin olmasından dolayı gurur duyduklarını belirterek, bu desteğin diğer hayırseverleri de harekete geçirmesini umduklarını bu tür desteklerinin yer yer devam edeceğini belirtiler.
SEKÜYAD’ın diğer yönetim kurulu üyeleri de Çolak ve Çiğdem’e teşekkür ettiler. Yapılan yardımın dernek tarafından öğrencilere burs olarak dağıtılacağı bildirildi. Kubilay DEMİR
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - SEKÜYAD’a duygulandıran bağış