“Sarıyer maçını kazanacağız”

Çarşamba günü kendi evinde Sarıyer ile karşı karşıya gelecek olan Denizlispor bu maçın hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Sarıyer maçını mutlaka kazanacaklarını ve çok kritik karşılaşmadan üç puan alarak kalan maçları düşünmeye başlayacaklarını dile getirdi.

29-03-2024 11:28:17

Ligde oynayacakları 6 karşılaşmanın da çok önemli olduğunu ve çarşamba günü kendi sahasında konuk edecekleri Sarıyer maçının da bunlardan bir tanesi olduğunu dile getiren Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, her maçın çok kritik olduğunu ve her maça da büyük önem verdiklerini dile getirdi. 
Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati,” Çarşamba günü kendi evimizde oynayacağımız Sarıyer maçı bıçak sırtında bir maç olacak. Bizim tek hedefimiz tek amacımız bu zorlu maçtan üç puanla ayrılmak. Ligde 6 maçımız kaldı ve 6 maçta birbirinden önemli maçlar. Bu konuda her idman öncesinde futbolcularımızla gerekli toplantılarımızı yaparak almamız gereken önlemleri konuşmaya devam ediyoruz. Denizlispor bundan sonraki maçlarda daha iyi sonuçlar alarak ligde kalmayı başaracaktır. Sarıyer maçını mutlaka kazanacağız ve üç puanının sahibi biz olacağız. Tek düşüncemiz bu. Bunun dışındaki bir sonucu düşünmüyoruz” dedi. 

Orhan MIKIROĞLU

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi