Şampiyonlar belli oluyor

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlendiği Yurtlar Arası Spor Turnuvaları her branşta güzel müsabakalara sahne oluyor. 30 yılı aşmış Geleneksel Yurtlar Arası Türkiye Şampiyonlarında mücadele edecek şampiyonlar ödüllerini alıyor.

23-12-2022 11:17:05

GSB Denizli yurtlarında kalan öğrenciler için 10 gün süren turnuva maratonu tamamlanıyor. Merkez ve ilçe yurtlarını buluşturan Yurtlar Arası Spor Turnuvası farklı branşta sporcuları bir araya getirdi. Dostluk ve rekabetin aynı anda yaşandığı turnuvalarda 6 branşta 585 sporcunun mücadele etti.
Futbol, basketbol, masa tenisi, badminton, voleybol, Satranç branşlarında düzenlenen turnuvalarda şampiyonlar belli oldu. Erkekler Kategorilerinde Prof. Dr. Cevat Akşit Yurdu tüm branşlarda aldığı şampiyonluklarla büyük başarı elde etti. Kadınlar kategorilerinde Merkez Yurtlarımız şampiyonlukları paylaşırken satranç branşında Tavas Yurdu öğrencisi şampiyon oldu. 
“Gençlerimiz en iyisini hakediyor”
Yurtlar Arası Spor Turnuvalarını yakından takip eden Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, gençlerle sık sık bir araya geliyor. Düzenlenen bu turnuvanın bir şampiyonluk hikayesinin başlangıcı olabileceğine inandığını belirten İlman, gençleri başarılarından dolayı tebrik ederek şampiyonluk sözü aldı. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi