buyursun gelsin buyursun gelsin 2

Resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Denizli’de Hilmi Özcan Anadolu Lisesi’nin pandemi sürecinde ‘Minnet Borçluyuz’ adıyla sağlık çalışanları, güvenlik güçleri ve kamu çalışanları için düzenlediği resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

19-11-2020 11:30
Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde Hilmi Özcan Anadolu Lisesi tarafından ‘Minnet Boçluyuz’ başlığıyla pandemi süresince insanların hayatlarını korumak için canla başla görevlerini sürdüren, sağlık çalışanları, güvenlik üçleri ve kamu çalışanları için resim yarışması düzenlendi. Yarışmaya mail yoluyla katılım sağlandı. Yarışma sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Düzenlenen ödül töreni ise Merkezefendi İlçe Kaymakamı Dr. Adem Uslu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Yarışmadaki 5 eser, iki hafta Merkezefendi Kaymakamlığı’nda sergilenecek.
Yarışmayla ilgili yapılan açıklamada, “Bu zor günlerde evde kalarak koronavirüs ile mücadeleye destek olduğunuz için teşekkürler. Unutmayalım evde kalarak ve sosyal mesafeye dikkat ederek, maske takarak virüsün yayılmasını büyük oranda önlemiş oluyoruz. Mücadele dolu bu günlerde minnet borcumuzun olduğu çok sayıda insan var.
Tüm sağlık çalışanları, tüm asayiş görevlileri, belediye hizmetlerinde çalışanlar, yardım kuruluşlarında ihtiyaç sahibi ve evlerinden çıkamayan insanlara hizmet götüren tüm personel canla başla çalışan emek sahipleri bize bir şey olmasın diye görevleri başındalar. Bizlerde bu süreçte hayatlarımızı korumak ve kurtarmak için canla başla çabalayan tüm çalışanlar adına resim yarışmasını düzenledik. Bugün de dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdik” denildi.
Kubilay DEMİR
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu