15 Mart 2023 Çarşamba

Ragbi'de şampiyonlar belli oldu

Ragbi Okul Sporları Gençler maçları tamamlandı. Kızlarda ve erkeklerde şampiyonluk kupasının sahibi Cumhuriyet Anadolu Lisesi ödüllerini Gençlik ve Spor İl müdürü Ömer İlman’ın elinden aldı.

15-03-2023 12:09:16

Gelişmekte olan ve her geçen gün ilginin arttığı branşlardan biri haline gelen Ragbi’de Okul Sporları heyecanı yaşandı. Gümüşler Futbol Sahasında yapılan Ragbi Gençler Müsabakalarına 102 sporcu katıldı. Çekişmeli geçen maçlar sonunda finaller 10 Mart Cuma günü yapıldı. Maçları Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman’da takip ederek, dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim etti. Şampiyon takımlar Denizli’yi Türkiye Şampiyonasında temsil edecek. 
Adres yine Denizli
2022 yılında Ragbi branşında üst üste iki önemli organizasyona ev sahipliği yapan Denizli’den, sporcular ve federasyon yetkilileri oldukça memnun ayrılmıştı. 6-7 Mayıs 2023 tarihlerinde U18 Türkiye Şampiyonası ve hemen akabinde 15 gün sürecek Milli Takım Kampı yeniden Denizli’nin ev sahipliğinde Türkiye’nin en iyi sporcularını buluşturacak.  Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi