13 Mayıs 2023 Cumartesi

Prof. Dr. Bülent Topuz, TÜRK KBB-BBC Derneği Başkanı oldu

Denizli’nin tanınmış, başarılı Kulak Burun Boğaz hekimlerinden Prof Dr Bülent Topuz, Türkiye’deki 3000 civarındaki KBB hekiminin temsilcisi ve çatı örgütü olan Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği’ne başkan seçildi.

13-05-2023 12:28:49

7 Mayıs 2023 tarihinde, İstanbul'daki TÜRK KBB-BBC Derneği merkezinde yapılan seçimli genel kurulda Dr. Topuz, KBB camiasının konsensusu ile tek aday olarak girdiği seçimle, derneğin başkanı oldu. 
Tebrik mesajları yağdı 
Dr. Topuz, bu görevin KBB hekimliğini ileri taşıma adına bir bayrak taşıma sırası olduğunu; gerek temsil, gerekse liderlik konusunda büyük bir gayret içinde olacağını belirterek, “İlimizden bir ismin bu göreve seçilmesinin, hem üniversitem, hem Denizli KBB camiası, hem de Denizlililer nezdinde büyük memnuniyete yol açtığını, bana gelen samimi tebriklerden anlıyorum. Yani bu görevi bir bakıma bir Denizlili olarak da icra edeceğim” dedi.
Çal-Şalvanlı olan Prof Dr Metin Önerci’den sonra bu göreve seçilen ikinci Çallı olan Prof. Dr. Bülent Topuz bu görevi 2 yıl sürdürecek.  Mehmet YIĞNAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi