Pamukkale’de sömestir bambaşka geçiyor

Pamukkale Belediyesi’nin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 6-13 yaş grubunda yer alan çocuklar için hazırladığı “Sömestir Etkinliği” coşku dolu geçiyor.

26-01-2024 12:44:02

Pamukkale Belediyesi, 6-13 yaş grubu çocukların sömestir tatillerini gönüllerince hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmeleri için hazırladığı “Sömestir Etkinliği” yoğun ilgi görüyor. 22 Ocak 2024 tarihi itibariyle başlayan etkinliklere Pamukkaleli çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. 6-9 yaş arasındaki çocuklar için “Define Adası”, “Arı Maya”, “Gizemli Mantar Ormanı”, “Karagöz Öğreniyor”, “Rüyalar Ülkesi” gibi öğretici ve eğlenceli çocuk tiyatro gösterileri sahneleniyor. 10-13 yaş grubundaki Pamukkaleli çocuklar için de “Tatil Rotası Atölye Uygulamaları” ile “Bil Kazan Atölyesi”, “Geri Dönüşüme Hayat Ver Atölyesi”, “İletişim Atölyesi”, “Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi”, “Hayalim Perdede Atölyesi” ve “İp Boyama Atölyesi” olmak üzere 6 farklı aktivite gerçekleştiriliyor. 22-26 Ocak 2024 tarihleri arasında hafta içi gerçekleşen etkinliklerde, çocuklar hem becerilerini geliştirebiliyor hem de eğlenme fırsatı buluyorlar.
Sömestir tatilinin ikinci haftasında da etkinlikler devam edecek. Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerin olan Kral Şakir, Maşa ile Koca Ayı ile Kaptan Pengu ve Arkadaşları’nı Pamukkale’ye geliyor. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda 29 Ocak 2024 Pazartesi günü Kral Şakir; 30 Ocak 2024 Salı günü Maşa ile Koca Ayı; 31 Ocak 2024 Çarşamba günü Kaptan Pengu ve Arkadaşları ücretsiz olarak miniklerle buluşacak. Haber KMerkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi