8 Aralık 2021 Çarşamba

Onları unutmadık!

Sarayköy ilçesinde fotoğrafçı Alperen Ersoy ile görev sırasında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden gazeteci İlyas Haytan’ın ölümünün üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen ailesi, sevenleri ve meslektaşları onu hala unutmadı.

26-10-2021 11:24

AK Parti Denizli ikinci sıra milletvekili adayı Sema Ramazanoğlu'nun seçim çalışmalarını takip eden konvoyda, kullandığı otomobilin sulama kanalına uçması sonucu AK Parti İl Gençlik Kolları Üyesi Alperen Ersoy (23) ile yanındaki Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde görevli gazeteci İlyas Haytan (36) yaşamını yitirmişti. 
Uzun süre gazetemiz Deha 20’de de çalışan ve altı yıl önce geçirdiği elim kazada aramızdan ayrılan İlyas Haytan ve mesai arkadaşı Alperen Ersoy’un acısı hala yüreklerde taze bir şekilde duruyor. Denizli basını onu “Gülen Adam” olarak tanıdı. Haytan’ın mezarı 6’ncı ölüm yıl dönümü olan bugün ailesi ve sevenleri tarafından Servergazi Mezarlığı’nda ziyaret edilecek. 
Deha 20 Gazetesi ve Deha TV'de 12 yıl çalıştıktan sonra, hayatını kaybettiği elim kazadan 3 ay önce Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde göreve başlayan İlyas Haytan, evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Haber Merkezi  

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Onları unutmadık!