29 Temmuz 2021 Perşembe

Mimarlar Odası kahvaltıda buluştu

Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Bahar Kahvaltısı’ Aluminal Alüminyum firmasının katkılarıyla Pamukkale Tenis Kulübü Marla Restaurant’ta yapıldı. Oda üyelerinin eş ve çocuklarıyla yaklaşık 300 kişinin katılımıyla yapılan kahvaltıda, pandemi nedeniyle birbirinden uzak kalan oda üyeleri güzel bir gün geçirdi.

22-06-2021 09:55

Mesleğe yeni adım atan 60 genç üyeye de rozetlerinin takıldığı kahvaltıda konuşma yapan Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont “2020 yılının ocak ayında göreve geldik. Pandemi dolayısıyla bir yıldır etkinlik yapamıyorduk, dolayısıyla bu ilk etkinliğimiz oldu. Bu kadar zamandan sonra bir araya gelmek, birbirimizi görmek hepimizi çok mutlu etti. Aramıza yeni katılan genç meslektaşlarımıza da rozetlerini takacağız. Odamızın genç üye sayısı da giderek artıyor. 650 dolayında üyemiz var ve 40 yaşın altındaki üye sayımız 500 civarında” dedi.
Yeni hizmet binasına geçen yıl nisan ayında taşındıklarını belirten Alayont, şube binasının bodrum kat konferans salonunun yapımına başlandığını ve odanın 15. Genel Kurul’unu bu salonda yapacaklarını sözlerine ekledi. Haber Merkezi

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Mimarlar Odası kahvaltıda buluştu