“Mağlubiyetler bizi yıldırmayacak”

Deplasmanda Somaspor’a yenilerek sorn üç maçta galibiyete hasret kalan Denizlispor’da üzüntü yaşanırken, Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, son üç maçta alınan mağlubiyetlerin kendilerini yıldırmayacağını ve gerekli önlemleri de almaları gerektiğini dile getirdi.

31-10-2023 11:27:17

Somaspor karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ve bunun sonrasında rakiplerinin gelişen iki atağında golü yediklerini dile getiren Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, bundan sonra ki maçlarda gerekli tedbirleri alacaklarını ve maça gelerek kendilerini destekleyen taraftarları da sevindiremedikleri içinde çok üzgün olduklarını ifade etti. Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul,” Son üç maçta alınan mağlubiyetler bizleri üzdü. Ama bu mağlubiyetler bizi yolumuzdan alıkoymayacak. Bundan sonraki maçlarda daha iyi işler yaparak daha iyşi sonuçlar alacağız. 
Somaspor karşısında takım olarak istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Rakibimizin iki atağında ise kalemizi gole kapatamadık. Hafta içinde gerekli tedbirlerimizi alacağız ve daha iyi olmak için mücadele edeceğiz. Pazar günü Menemenspor ile oynayacağımız maçı kazanmak ve üç puan almak için hazırlanacağız. Biliyorum taraftarlarımızı çok üzdük. Menemenspor maçını kazanarak taraftarlarımızı bu defa sevindireceğiz” dedi.  Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi