8 Aralık 2021 Çarşamba

“Katılıma kimse gölge düşüremez”

İYİ Parti Gençlik Kolları Denizli İl Başkanı Oğuzhan Faik Sevinç, Ak Parti Denizli İl Başkanı’nın “Taşıma su ile değirmen dönmez” vurgusuna yanıt verdi. Mitinge gelenlerin hiçbir dayatma olmadan kendi iradeleri ile geldiğini belirten Sevinç, “Mitingin sadece iki gün önceden belli olmasına rağmen on binlerce vatandaşın katılımına kimse gölge düşüremez” dedi.

23-11-2021 11:33

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener haftasonu Denizli 29 Ekim Bulvarı’nda on binlerin katıldığı görkemli miting ile vatandaşlara seslendi. Ak Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan ‘‘Taşıma su ile değirmen dönmez’’ vurgusuna İYİ Parti Gençlik Kolları Denizli İl Başkanı Oğuzhan Faik Sevinç’ten yanıt geldi. Açıklamada bulunan Başkan Sevinç, “Genel başkanımız Meral Akşener geçtiğimiz Perşembe günü Denizli’ye gelecekti ve esnaf ziyareti gerçekleştirecekti. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisinden ve son günlerdeki ekonomik buhranın ve iktidarın akıl tutulmasıyla alınan basiretsiz kararlardan dolayı esnaf ziyareti Cumartesi günü genel merkezimiz tarafından mitinge dönüştürülme kararı alındı. Cumartesi günü Denizli’de Genel başkanımız Meral Akşener gerçekleştirilen görkemli mitingin 2 gün önceden belli olmasına rağmen on binlerce vatandaşın katılımına kimse gölge düşüremez” dedi. 
“Yemekle, yevmiyeyle miting dolduruluyordu”
Mitinge özellikle gençlerin yoğun katılım gösterdiğini ifade eden Sevinç, “Gerçekleştirilen mitinge, seçim startı olması nedeniyle çevre il ve ilçelerimizden vatandaşlar ve özellikle ‘Z’ kuşağı olarak tabir edilen gençlerimizden yoğun katılım oldu. Yapılan miting ardından Ak Parti İl Başkanı bir açıklamada bulundu. “Taşıma su ile değirmen dönmez” dedi. Geçmiş dönemlerde Denizli’de gerçekleştirilen mitinglere gitmedi diye tahmin ediyorum sayın başkanın. Fabrika çalışanları ve belediye çalışanlarının miting alanında yoklama yapılarak gelip gelmediği kontrol ediliyordu. Gelmeyen çalışanlar işten çıkarılıyordu. Aynı zamanda miting alanında yemeklerde dağıtılıyordu, yevmiyeyle miting dolduruluyordu, sayın başkan bunları bilmiyor diye tahmin ediyorum. Gerçekleştirmiş olduğumuz mitingimize çevre il ve ilçelerden katılım sağlayan vatandaşlarımız bir dayatma olmadan ve zorunlu kılınmadan kendi istekleri ile mitingimize katılım sağlamışlardır. Milletimiz sandıkta ehil olmayan kişilerce alınan karar yüzünden ekonomimizi çökerten iktidara en ağır cevabı verecektir” şeklinde konuştu.  Filiz YIĞNAK

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Katılıma kimse gölge düşüremez”