10 Nisan 2023 Pazartesi

İftar sofrası Muratdede Mahallesi’nde kuruldu

Merkezefendi Belediyesi tarafından Muratdede Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplu iftar programı binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ramazan’ın huzurunu, paylaşmanın güzelliğini hep birlikte burada yaşıyoruz” dedi.

10-04-2023 10:27:06

Merkezefendi Belediyesi, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarlarına devam ediyor. 
Ramazan ayında vatandaşı sofralarda bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi, Muratdede Mahallesi Yeşilyurt Kapalı Pazaryeri’ne kurduğu iftar sofrasına binlerce Merkezefendili katıldı. Kurulan iftar sofrasında vatandaşlar tasavvuf müzik dinletisi eşliğinde orucunu birlikte açtı. İftar programı sonrası semazen gösterisi sahnelendi.
"Gönlümüz her daim bir, soframız bereketli olsun"
Ramazan ayında toplu iftar programı gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, "Hemşehrilerimizle iftar sofralarında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sevindik Mahallemizden sonra iftar soframızı bu kez Muratdede Mahallemizde kurduk. Ramazan ayında hemşehrilerimizle birlikte oruç açmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Birlik ve beraberliğimizin geliştiği bu sofralar, Ramazan ayımızın vazgeçilmezidir. Ramazan’ın huzurunu, paylaşmanın güzelliğini yaşadığımız iftar soframızda bizlerle olan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Gönlümüz her daim bir, soframız bereketli olsun" dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi