13 Mayıs 2023 Cumartesi

İbrahim Şenel, kul hakkına vurgu yaptı

Her fırsatta 14 Mayıs seçimlerinin önemine değinen, bu seçimlerde oluşacak meclisin 1920 kurucu meclis kadar önemli olduğunun altını çizen İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Mimar İbrahim Şenel, seçime saatler kala kul hakkına vurgu yaptı. Şenel seçmenlere “Bu kez kul hakkı yiyenlere ve yedirenlere oy vermeyin. Gelin bu düzeni birlikte değiştirelim” dedi.

13-05-2023 12:31:38

Seçim kampanyası kapsamında yaptığı konuşmalarda Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’ni eleştiren, tek adam yönetiminin ülkeyi büyük bir karanlığa ve ekonomik çıkmaza sürükleyip insanların yaşam kalitesini aşağıya çektiğini dile getiren İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Mimar İbrahim Şenel, seçime saatler kala seçmenlere seslendi ve kul hakkı vurgusu yaptı. Ülkenin iddia edildiği gibi iyi yönetilmediğini söyleyen, süslü sözler ve gündemlerle öyleymiş gibi gösterilmeye çalışıldığını dile getiren Şenel, “İyi yapılana, iyi demesini biliriz. Ama seçimler için ‘Onlar kazanırlarsa şampanya patlatıp kutlama yapacaklar, biz kazanırsak tertemiz alnımız secdeye değecek’ diyenlere de haramı ve kul hakkını da hatırlatmak gerek. Bu ülke daha 6 yaşında evlendirilen kızları, mülakatları, 82 puanla atanamayanları unutmadı. Sandık başında da unutmayacaktır” dedi.
“Gelin bu düzeni birlikte değiştirelim”
14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlerin 23 Nisan 1920’de oluşan kurucu meclis kadar önemli olduğunu dile getiren ve seçmenleri sandığa davet ederek kul hakkından da bahseden İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Mimar İbrahim Şenel, ülke kaynaklarının yıllardır yanlış ekonomik politikalarla heba edildiğini peşkeş çekildiğini belirtip “Kul hakkının vebali yüce Allah katında oldukça fazladır. Cenab-ı Hak kul hakkı için ‘Benim yanıma her şey ile gelin affederim. Fakat kul hakkı ile gelmeyin’ demiştir. Gelin bu kez kul hakkı yiyenlere ve yedirenlere oy vermeyin. Gelin bu kötü düzeni birlikte değiştirelim” diye seslendi. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi