28 Eylül 2022 Çarşamba

Horozkentspor’da Milli Gurur

U15 Kız Milli Takımın Polonya'da düzenlenecek UEFA Gelişim Turnuvası için belirlenen aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya Horozkentspor’dan 4, Sultanspor’dan 1 oyuncunun davet edilmesi takımlarında büyük sevinç yarattı. Milli takıma davet edilen oyuncular bugün saat 12.00'da Antalya Havalimanı'nda toplanacak. Horozkentspor Başkan Vekili Abdülbaki Aras Milli takıma en çok oyuncu göndermenin mutluluğunu yaşadıklarını ve oyunculardı ile gurur duyduklarını dile getirdi.

28-09-2022 10:56:55

U15 Kız Milli takımı turnuvada, 4 Ekim 2022 tarihinde İzlanda, 6 Ekim 2022 tarihinde Litvanya, 9 Ekim 2022 tarihinde ise Polonya ile karşılaşacak. U15 Kız Milli takım aday kadrosuna çağrılan Horozkentspor’dan Burcu Özsoy, Buket Özsoy, Beril Berber, Nisa Nur Atalı ile Sultanlarspor’dan Şerife Naz Yenice’nin Milli takıma seçilmesinin kendileri için büyük bir gurur olduğunu dile getiren Horozkentspor Başkan Vekili Abdülbaki Aras, U15 Kız Milli takımına en çok uyurcu vermenin de ayrıca mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
 Başkan Vekili Abdülbaki Aras,” Geçen hafta Milli takım seçmelerine 4 oyuncumuzu göndermiştik. Bu dört oyuncumuzun hepsi de Milli takıma seçilmeyi hak ettiler. Biz Horozkentspor kulübü olarak kendileri ile büyük bir mutluluk duyuyoruz. Burcu Özsoy, Buket Özsoy, Beril Berber, Nisa Nur Atalı, Milli takımda başarılı olacaklardır. Bizim en büyük mutluluğumuz ise Milli takıma en çok oyuncu veren kulüp olmamızdır. Demek ki biz doğru işler yapıyoruz ve bunun da karşılığını görüyoruz” dedi. Orhan MIKIROĞLU 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi