5 Ağustos 2021 Perşembe

Horoz’un yeni sponsoru belli oldu

Denizlispor, taraftar token projesini Bitci Teknoloji ile hayata geçirecek. Türk futbolunun köklü kulüplerinden Denizlispor, blockchain dünyasına Bitci Teknoloji ile adım atıyor. Anlaşma kapsamında Bitci.com logosu, 3 yıl boyunca Denizlispor formalarında da yer alacak.

03-06-2021 18:56

Denizlispor ve Bitci Teknoloji iş birliğiyle geliştirilecek ‘taraftar token’ projesi, bir yandan yeşil siyahlı kulübe maddi gelir sağlarken, diğer yandan da sağlayacağı özel hizmetlerle kulüp ve taraftarlar arasındaki bağı güçlendirecek. 
Dünyada ve Türkiye’de son dönemde sayıları hızla artan taraftar token projelerine bir yenisi daha ekleniyor… 55 yıllık geçmişiyle Türk futbolunun en köklü kulüpleri arasında yer alan Denizlispor ve blockchain teknolojilerinin dünyadaki öncü firmalarından Bitci Teknoloji arasında ‘taraftar token’ projesinin hayata geçirilmesine yönelik anlaşma sağlandı. Projeye ilişkin detaylar önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacak. Anlaşma kapsamında Bitci.com logosu, 3 yıl boyunca Denizlispor formalarında da yer alacak. Türk yazılımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen, Türkiye’nin ilk yerli blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak proje; Denizlispor ile birlikte, Karşıyaka, Eskişehirspor, Türkiye Basketbol Federasyonu, Ankaragücü, Glasgow Rangers, Real Betis, McLaren Racing, İspanya Milli Futbol Takımı ve Wolverhampton Wanderers’ın ardından, Bitci Teknoloji tarafından anlaşması duyurulan 10’uncu taraftar token projesi oldu.  Orhan MKIKIROĞLU

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Horoz’un yeni sponsoru belli oldu