Horoz'a cesur yürek başkan aranıyor

Denizlispor Başkanı Ali Çetin’in ‘Kesinlikle Başkan adayı olmayacağım’ sözlerinin ardından gözler yeşil siyahlı kulübün yeni başkanının kim olacağı? sorusuna çevrildi. Denizlispor başkanlığı içinse şu ana kadar net bir isim ortaya çıkmazken, Denizlispor taraftarları da büyük bir heyecanla yeni başkan adayının ortaya çıkmasını bekliyor.

01-06-2021 18:02
4 Haziran Cuma günü yapılması beklenen Denizlispor Olağanüstü genel kurul öncesinde başkanlık için sessiz bekleyiş devam ediyor. Denizlispor Başkanı Ali Çetin’in’ Kesinlikle başkan adayı olmayacağım ve gelen yönetime her zaman destek vereceğim’ sözlerinin ardından gözler yeni başkanı aramaya başladı. Denizlispor taraftarları ise Denizlispor’da başkan adayının belli olmamasından dolayı da karamsarlık yaşamaya başlarken, bu hafta içinde yeni başkan veya başkan adaylarının ortaya çıkması bekleniyor.
 
Cenk Gönen’de takımdan ayrıldı
Denizlispor’da liglerin bitmesinin ardından ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Daha önce takımdan 15 futbolcu ayrılırken, bu ayrılıklara kaleci Cenk Gönen’de eklendi. 33 Yaşındaki deneyimli kaleci Cenk Gönen’de takımdan ayrıldığını bildirdi ve takımdan ayrılan isim sayısı 16’ya yükseldi. Denizlispor'da daha önce Ayman Ben Mohamed, Sakıb Aytaç, Kubilay Aktaş, Mix Diskerud, Hasan Ayaroğlu, Marvin Bakalorz, Hadi Sacko, Ahmed Yasin, Mathieu Dossevi, Ali Yavuz Kol, Hugo Rodallega, Mustafa Yumlu, Sagal, Recep Niyaz ve Mesanovic kulüple yollarını ayırmıştı. Orhan MIKIROĞLU
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Horoz'a cesur yürek başkan aranıyor