buyursun gelsin buyursun gelsin 2
15 Mayıs 2021 Cumartesi

Hak eden kazanacak

Bölgesel amatör ligde fikstürün belli olmasının ardından büyük heyecan yaşanmaya başladı.

29-03-2021 18:19

Bölgesel amatör ligin ilk haftasında Bağbaşı Zeytinköyspor ile Serinhisarspor 18 Nisan Pazar günü Doğan Seyfi Atlı stadında ligin ilk maçında karşı karşıya gelecekler. Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel ve Serinhisarspor Başkanı Ayhan Özel, fikstür sonrasında önemli açıklamalarda bulundular.
Kenan Şenel  (B.  ZEYTİNKÖYSPOR BAŞKANI)
İlk maçta kendi sahamızda Serinhisarspor ile oynayacağız. Her iki takımda Denizli için çok özel maçta karşı karşıya gelecekler. Tabi ki maça taraftar alınmayacak. İki takımda kazanmak için sahaya çıkacaklar ve ilk maçta kozlarını paylaşacaklar.  Maçın dostluk ve centilmenlik içinde geçmesi en büyük temennimiz. Serinhisarspor bizim kardeş kulübümüz ve çok iyi diyaloglarımız var. Hak eden kazansın.
Ayhan Özel (SERİNHİSARSPOR BAŞKANI)
18 Nisan’da Bölgesel amatör ilk maçında Bağbaşı Zeytinköyspor ile karşı karşıyla geleceğiz. İki taktım açısından da ilk maç çok önemli. Kazanan takım ilerisi için büyük bir moral kazanacak. Kim kazanırsa kazansın hak eden kazanacak, Denizli kazanacak. Kenan başkanımın dediği gibi iki kulüp arasında önemli dostluklar var ve bunu sahaya yansıtacağız. Yenen takım yenilen takımı gidip tebrik edecek. 
 Orhan MIKIROĞLU 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Hak eden kazanacak