Güngör, Memur-Sen Divan Toplantısı’na katıldı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Memur-Sen aylık Divan Kurulu Toplantısı’na katılarak sendikanın üyeleri ile bir araya geldi.

23-01-2023 10:43:56

Başkan Güngör, Memur-Sen aylık Divan Kurulu Toplantısı’na katıldı. Toplantı kapsamında gerçekleşen görüşmede, Memur-Sen Denizli İl Temsilcisi Feyzullah Öselmiş ve sendika üyeleri ile bir araya gelen Başkan Güngör, sendikanın çalışmalarını beğeniyle takip ettiklerini belirtti. 
Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Başkan Güngör, “Bizler Denizli’de gerek esnaf ziyaretlerimiz olsun, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ziyaretlerimiz olsun ve gerek kahvehane ziyaretlerimiz olsun her zaman vatandaşımızın, insanlarımızın yanında olmaya çalıyoruz.  AK Parti olarak hem ülkemizde hem de Denizli’mizde çok büyük çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bunları yaparken kamu çalışanlarımızı asla unutmuyoruz. Bizler bu topraklarla birlik beraberlik ve kardeşlik içinde yaşıyoruz. Birbirinden kıymetli kamu çalışanlarımızın talepleri ve önerileri bizim için her zaman öncelikli oldu. Her alanda olduğu gibi memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti olarak iktidara geldiğimiz ilk günden beri toplumun tüm kesimine yönelik ayrım yapmadan köklü düzenlemelere imza attık. İşçi, emekçi ve emeklilerimizde olduğu gibi kamu kuruluşlarında görev yapan memurların ve yöneticilerin de birçok sorununu çözdük, özlük haklarında iyileştirmeler yaptık” dedi.
AK Parti’nin Sivil toplum kuruluşları ile her fırsatta bir araya geldiklerini, taleplerini yakından takip ettiklerini dile getiren Başkan Güngör, “Memur-Sen ailesi bizim için oldukça önemli.  Geçmişte yapılan düzenlemelere ilave edilmesi gereken birtakım şeyler var.  Günümüz koşulları her geçen gün daha da değişiyor. Bu anlamda Devletimizin ve Bakanlıklarımızın ellerinden geleni yapacaklarına inancımız tam. Birlik beraberlik ve kardeşliğimizi bozmadan çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ün katılımlarından memnun olduklarını belirten Memur-Sen Denizli İl Temsilcisi Öselmiş, “Başkanımız bizleri ve taleplerimizi özveriyle dinledi. Ellerinden geleni yapacaklarına inanıyoruz. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.  Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi