29 Temmuz 2021 Perşembe

Güngör, “Bu makam hepimizin”

181 gün önce göreve başlayan Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, başkanlık binasında düzenlediği basın toplantısında, “Telefonum ve kapım hem siz basın mensuplarına hem de Denizli halkına 7/24 açıktır. Bu makam sadece Yücel Güngör’ün makamı değil” dedi.

19-06-2021 13:21
Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, il başkanlığı binasında basın mensupları ile bir araya geldi. Basının yoğun ilgi gösterdiği toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Güngör, “Göreve geldiğimiz günden bu yana 181 günlük bir çalışmamız var. Sizlerle bir araya gelmeyi çok istedik ancak tüm dünyayı kasıp kavuran v etkisi hala devam eden Covid-19 pandemisi nedeniyle bir araya gelemedik. Vaka sayılarının azalmasıyla birlikte sizlerle buluştuk. Sizlerin de bizlerin de amacı Denizli’ye hizmet etmek.Tek derdimiz Denizli’nin Türkiye’nin en güzel şehri olması” şeklinde konuştu.
‘Basın bizim uyarı mekanizmamız’
Denizli’de doğduğunu ve Denizli’de doyduğunu ifade eden Başkan Güngör, “Ak Parti’nin içinde yetişmiş bir siyasetçiyim. Basın olarak sizler ilçe başkanlığı dönemimde de hep yanımda oldunuz. Sizler bizim için birer uyarı mekanizmasısınız. Ak Parti olarak kurulduğumuz günden bu yana insan odaklı bir parti olma çabasındayız. İktidara geldiğimiz 3 Kasım 2002 seçimlerinde ben Yücel Güngör olarak sandık başkanıydım. Parti içerisinde birçok kademede görev aldım” ifadelerini kullandı.
‘4 yılda 4 önemli olay yaşadım’
İl başkanlığı görevine gelmeden önce 4 yıl Merkezefendi İlçe Başkanlığı görevinde bulunduğunu hatırlatan Başkan Güngör, “Bu süre zarfında 7 Haziran seçimlerine girdik. Akabinde tekrar edilen bir seçim yaşadık. Sonrasında maalesef 15 Temmuz hain darbe girişimini gördük. Son olarak referandum gerçekleşti. Yani bu 4 yıllık süreçte 4 önemli olay yaşamış oldum” dedi.
‘Vatandaşın dertleriyle dertleniyoruz’
Sahayı tercih eden bir siyasi yapısının olduğunu belirten Başkan Güngör, “Kapımız vatandaşlarımıza daima açık. Bizler onların dertleriyle dertleniyor, onların sevinçleriyle seviniyoruz. Bu kapsamda göreve geldiğimde ilk ziyaretimizi Çameli’ne gerçekleştirdik. Sonrasında büyün ilçelerimizi tek tek gezerek gerek esnaflarımızın gerek vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini aldık. Tavas ve Acıpayam dışında bütün ilçeleri ziyaret ettik. Ben bu memleketin çocuğuyum. Telefonum ve kapım hem siz basın mensuplarına hem de vatandaşlarımıza 7/24 açık. Bu makam Yücel Güngör’ün makamı değil” şeklinde konuştu.
Serhat KÖSE
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Güngör, “Bu makam hepimizin”