Gülben Ergen 40. Anaokulunu Çivril'de açtı

Sanatçı Gülben Ergen'in kuruculuğunu ve başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye genelindeki 40'ıncı anaokulunu Çivril'de açtı.

28-10-2020 20:58

Yardımseverlerin desteği ile 10 yılı aşkın süredir Türkiye'nin dört bir yanında anaokulları açan Çocuklar  Gülsün Diye Derneği  çocukların okul öncesi eğitim olanağından faydalanması için anaokulu açmaya aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda  Sanatçı Gülben Ergen'nin kuruculuğunu ve başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği,  40. anaokulunu Denizli Çivril ilçesinin Emircik Mahallesi'de açtı. Hayırsever Mehmet Telli Bulut'un desteğiyle Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından açılan anaokulunun açılış törenine Denizli Valisi Ali Fuat Atik,  Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Çivril Kaymakamı Armağan Önal ve Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışa katılan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Sanatçı Gülben Ergen'e Çivril'de yetişen  ürünlerden geleneksel ve ev yapımı yöntemler ile üretim yapan Sebahat Tanışman'ın Geleneksel Köy Ürünleri'nden takdim etti. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanan Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından açılan 2 derslik anaokulunda 40'a yakın öğrenci eğitim alacak. Haber Merkezi

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Gülben Ergen 40. Anaokulunu Çivril'de açtı