8 Aralık 2021 Çarşamba

Final Denizli’de şekillendi

Dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu NeymarJr’ın ismiyle düzenlenen Red Bull NeymarJr's Five heyecanı son şehir elemesiyle zirveye ulaştı. Kıyasıya mücadelelere sahne olan Gaziantep, Sivas ve Çanakkale elemelerinin ardından 6 takım Türkiye Finali’ne isimlerini yazdırırken, finalin şekillendiği elemelerde son durak ise Denizli oldu.

08-11-2021 14:00
Dün gerçekleşen elemeyle iki takım daha dev finale ismini yazdırdı. RedBull NeymarJr's Five’ın şampiyonu ise 20 Kasım tarihinde Ankara’daki Türkiye Finali’nde belli olacak. Sokak futbolu heyecanı RedBull NeymarJr's Five ile ilgili detaylı bilgiye www.redbull.com/neymarjr adresinden ulaşılabiliyor.
Sokak futbolu, şehirlerde futbol oynama fırsatı bulamayanlar ve geçmişin ruhunu özleyenler için geri döndü. Brezilyalı futbolcu NeymarJr’ın adıyla düzenlenen sokak futbolu turnuvası Red Bull NeymarJr’s Five’ta final bu hafta yapılacak şehir elemsiyle şekillenecek. Katar’daki büyük finale gitmek isteyen takımlar, Gaziantep, Sivas ve Çanakkale’nin ardından 7 Kasım’da Denizli’de rakiplerini yenmeye çalışacak. Son eleme olan Denizli elemesiyle birlikte belli olan 8 takım, 20 Kasım’da gerçekleştirilecek Türkiye Finali’nde 2021’in şampiyonu olmak için mücadele edecek. Türkiye Finali’nde şampiyon olan takımise Katar’da düzenlenecek Dünya Finalleri’ne giderek, Türkiye’yi temsil etme ve dünya şampiyonu Neymar Jr Enstitisü’ne karşı oynama fırsatını yakalayacak. Sokak futbolu heyecanı Red Bull NeymarJr's Five ile ilgili detaylı bilgiye www.redbull.com/neymarjr adresinden ulaşılabiliyor.
Gol yiyen, oyuncusunu kaybeder
Dünya çapında büyük bir kitleye hitap eden Red Bull NeymarJr’s Five’a 18 ile 35 yaş arasındaki her oyuncu katılabiliyor. Herhangi bir cinsiyet sınırlamasının olmadığı turnuvanın en önemli özelliği ise gol yiyen takımdan bir oyuncu çıkıyor olması. Beşer kişiden oluşantakımlardan birinin son oyuncusu çıktığında veya 10 dakikalık oyun süresi dolduğunda maç sona eriyor ve maçın kazananı ilan ediliyor. Serhat KÖSE
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Final Denizli’de şekillendi