Depremzedelere anlamlı destek

Denizli GSB Yurtlarında kalan depremzedeleri ziyaret eden Denizlispor taraftar gruplarından Grup Kara Ordu üyeleri, bir kamyonet dolusu hijyen ve temizlik malzemesi ile depremzedelere destekte bulundu.

01-03-2023 10:59:34

Ülkeyi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenerek Denizli’ye gelen vatandaşlar, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Denizli’de ki yurtlarında ağırlanıyor. Tüm ihtiyaçları karşılanmak suretiyle misafir edilen depremzedelere kurum ve kuruluşların destekleriyle sağlık, beslenme, barınma, kıyafet, ulaşım ve psikososyal gibi destekler veriliyor.
 Bir destek de Grup Kara Ordu’dan
Büyük felaketin yaşandığı ilk andan itibaren duyarlılığını gösteren Denizlispor taraftar grubu Kara Ordu, GSB Yurtlarında kalan depremzedeler için bir kamyonet dolusu hijyen ve temizlik malzemesi ile desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Grup Kara Ordu üyeleri elleriyle malzemeleri depoya taşıyarak duyarlı bir davranışa imza attı.
Başkan Akar: “Yaraları birlikte sarıyoruz”
Kara Ordu Taraftar Grubu Başkanı Murat Akar, depremin ilk anından itibaren herkes gibi yardım için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını kaydetti. Hatay, Adana ve İskenderun bölgesinde bir hafta boyunca yardım çalışmalara katıldıklarını söyleyen Akar, Denizli’de kalan üyelerinin de depremzedeler için 3 tır yardım malzemesi topladıklarını ve bölgeye gönderdiklerini belirtti. Bugün yurtlarda misafir edilen vatandaşlarımız için en çok ihtiyaç duyulan hijyen ve temizlik malzemesi ile desteklerini sürdürdüklerini söyleyerek emeği geçen grup üyelerine teşekkür etti.  Yurtlarda kalan afetzedelerle yakından ilgilenen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Grup Kara Ordu’ya gösterdikleri duyarlı davranış için teşekkür etti.  Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi