14 Kasım 2022 Pazartesi

Denizli-İzmir tren biletine zam

Denizli-İzmir treni ve İzmir-Denizli tren biletine zam geldi. TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından yapılan yüzde 15 zamla birlikte yolcular Denizli’den İzmir’e 88 TL’lik bilet alarak gidebilecek.

14-11-2022 12:10:27

Denizli’den İzmir(Basmane) gidecek yolcuların sırasıyla; Denizli, Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, Atça, Sultanhisar, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Tepeköy, Torbalı, Pancar, Cumaovası, Havalimanı, Gaziemir son durak olan Basmane istasyonunda durur. Yolculuk Denizli İzmir arası 4 saat 15 dakika sürer. Denizli İzmir tren saatlerini öğrenmek için sitemizden takip edebilirsiniz. Denizli’den İzmir’e trenle gidecek olan yolcuların 8 ayrı saat diliminde Denizli’den İzmir’e tren kalkıyor. İlk Denizli’den kalkan tren ilk 4.20’de diğer trenler ise 6.05’te, 8.25’te, 09:58'te 12.20’de, 14,40’da, 16.15'te ve 18.00 saatlerinde Denizli’den İzmir’e tren gidiyor. Denizli’den İzmir’e gidecek yolcuların ilk durağı Goncalı oluyor. Yolculuk 4 saat 15 dakika sürerken yolculuk sırasında eşyalarınızı yanınızdan ayırmamaya dikkat edin.  Yaz kış dönemi fark etmeden Denizli İzmir seferleri sabah 4.20’de başlar akşam 18.00’a kadar devam eder. İzmir  – Denizli arası son tren seferi 18.00’dadır. 24 istasyon bulunan hatta 8 tren seferi yapılıyor. Denizli İzmir tren biletlerini internetten veya Denizli Tren garından alabilirsiniz. Biletinizi aldıktan sonra 15 dakika öncesinden Denizli Garında olmakta yarar var.
Denizli-İzmir arası kaç sefer var? 
Denizli İzmir Tren saatleri güncellendi. Göller Ekspresi’nin de seferlere başlamasıyla Denizli’den günlük 8 tren İzmir seferi yapıyor. İzmir’den de aynı şekilde 8 tren Denizli seferini yapıyor. Denizli İzmir arasında tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 15 dakika sürmektedir. Bu trenler Denizli Aydın İzmir arasında her gün işlerler. Denizli ulaşımında büyük öneme sahip Denizli-İzmir tren biletlerine zam yapıldı. TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından yapılan yüzde 15 zamla, Denizli-İzmir tren biletleri 88 liraya çıktı. Bazı seferlerin fiyatları ise 90 lira oldu. Denizli-Aydın tren bileti ise 30 liraya çıktı.  Serhat KÖSE

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi