buyursun gelsin buyursun gelsin 2

“Denizli’de herkes bizi konuşacak”

Amatör liglerde örnek takımlarından biri olarak ilerlemeye devam eden Merkezspor, büyük futbolcu ordusuyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Merkezspor Başkanı Levend Sraoğlu, alt yapılarda ki hamlelerinin sürekli olarak devam edeceğini ve alt yapıları ile ayakta alkışlanacak bir Merkezspor yaratmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

05-04-2021 19:01

Alt yapıların bir takımın can simidinin olduğunu ve her takımın alt yapılara önem vermeleri gerektiğini söyleyen Merkezspor Başkanı Levend Sarıoğlu, her zaman olduğu gibi bu senede alt yapılarda ki faaliyetlerinin devam ettiğini söyledi. 
Alt yapılarda bir çok hamlelerin olacağını ve bunun meyvesini ilerleyen yıllarda toplamaya başlayacaklarını söyleyen kırmızı lacivertli takımın Başkanı Levend Sarıoğlu,” Biz kurulduğumuz yıldan bu yana alt yapıya önem veren bir takımız ve bu süreç kendimizi geliştirerek devam edecek. Şuan alt yapılarda ki çalışmalarımız sürüyor. Bunu daha da fazlalaştırarak genç oyuncuların önünü açacağız. Merkezspor her zaman alt yapılardan futbolcuları kazandırmaya devam etmiştir ve bundan sonra da kazandırmaya devam edecektir. Alt yapılarda çok kıymetli ve çok değerli oyuncu guruplarımız var. Onlar sayesinde Merkezspor alt yapısı mükemmel denecek bir noktaya geldi. İnşallah gelecek yıllarda kendi çocuklarımızla Denizli amatör sporunda adımızı daha çok duyuracağız” dedi. 
Orhan MIKIROĞLU

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Denizli’de herkes bizi konuşacak”