Denizli Buradaki Lezzeti Çok Sevecek!

Denizli’de birbirinden eşsiz lezzetler sunarak restoran ile birlikte eğlence sektörüne de damga vurmak isteyen Anason Pera Restoran açılış için gün sayıyor.

23-03-2021 17:01

Denizli, restoran ve eğlencede yepyeni bir konseptle tanışıyor. Eğlence ve yemeğin yeni adresi Anason Pera Restoran oluyor. Zeytinköy Mahallesi Acıpayam yolu üzerinde çok yakında açılmaya hazırlanan Anason Pera Restoran da tüm hazırlıklar son hızıyla devam ediyor.  Anason Pera Restoran Yöneticisi Mehmet Gözen, Denizlililere farklı kaliteli hizmet sunacaklarının altını çizdi.

Gözen, “2021 yılına restoran sektöründe farklı ve kaliteli bir parola ile giriş yaptık. 2021 yılının bu ilk aylarında restorancılık ilgili büyük bir adım atıyoruz. Bizler ekip olarak ‘İnsanlar lezzetin en iyisine layıktır’ düşüncesiyle yola çıkıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunacağız. Hedefimiz müşterilerimize çok farklı kaliteli ve damak tadına uygun lezzetleri sunmak. Bunun içinde kaliteli ve güçlü bir ekibimiz var. Ki zaten Denizlililer Anason Pera Restoran’a geldikleri anda hizmet anlayışımızla, ayrıcalıklı olduklarını fark edecekler. Burada özel olarak VİP salonumuz da bulunuyor. Misafirlerinizi ağırlamak için mükemmel bir ambiyansa sahip. Dışarıdaki bahçemizde de çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Bahçe alanımızda bir de bar bulunuyor. İnşallah burada Denizlili hemşerilerimize hem lezzetin hem eğlencenin en güzel, en keyifli yanlarını sunacağız. Tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi. Kubilay Demir

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli Buradaki Lezzeti Çok Sevecek!