29 Eylül 2022 Perşembe

“Çok farklı bir sezon geçireceğiz”

Cumartesi günü kendi sahasında Aliağa Petkimspor ile sezonun ilk maçına çıkacak olan Merkezefendi Basket PAÜ Arena’da bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Merkezefendi Basket Başkanı Veli Deveciler, yeni sezonda yapılacak çok işlerinin olduğunu ve Aliağa Petkimspor’u yenerek sezona galibiyetle başlayacaklarını dile getirdi.

29-09-2022 14:18:35

Cumartesi günü oynanacak olan Aliağa Petkimspor maçına bütün taraftarları beklediklerini ve sezona galibiyetle başlamak istediklerini dile getiren Merkezefendi Basket Başkanı Veli Deveciler, Aliağa Petkimspor maçının zorlu geçeceğini ve galip gelmek için parke de çok iyi mücadele etmeleri gerektiğini söyledi. 
Başkan Veli Deveciler, “Yeni sezona cumartesi günü oynayacağımız Aliağa Petkimspor maçıyla merhaba diyeceğiz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Takım olarak yeni sezona hazırız. Cumartesi günü oynayacağımız Aliağa Petkimspor maçına bütün taraftarlarımızı PAÜ Arena’ya davet ediyorum. Birlikte daha güçlü olacağız ve alacağımız galibiyetle de birlikte sevineceğiz. Bu sezon bizim için çok farklı bir sezon olacak” dedi.    Orhan MIKIROĞLU

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi