29 Temmuz 2021 Perşembe

Çivril 2 bin kişiyi ağırladı

Çivril Belediyesi tarafından başlatılan Turizm Master çalışması meyvelerini vermeye başladı. İlçe hafta sonu 2 bin kişiyi ağırladı. 

22-06-2021 09:44

Doğa ve tarih turizminin tercih edilen bölgelerinden biri haline gelen Çivril, cumartesi ve pazar günü Beydilli’de yaklaşık 2000 kişiyi ağırladı. Nilüferleri görmeye gelenler Çivril’in hava ve doğasına hayran kaldı. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural tarafından başlatılan Turizm Master Planı çerçevesinde İstanbul ve Antalya’dan turist kafileleri Çivril’e gelmeye devam ediyor. Cumartesi günü sabah 06.00’da başlayan kayık turları ile nilüferleri gören turistler göl kenarına kurulan alanda köy kahvaltısı ve çay ile güne başladı. 
Haftasonu yaklaşık 25 - 30 tur otobüsünün geldiği Beydilli’ye, özel araçları ile de yüzlerce kişi akın etti. Beydilli ve Seraserli temiz havası doğal yaşamı ve organik ürünlerle servis edilen kahvaltısı ile tatilcilerin yeni gözde alanlarından biri haline geldi.  
 Yaklaşık bir ay süren nilüfer sezonunda tüm doğaseverleri Çivril’e beklediklerini ifade eden Beydilli Muhtarı Atilla Savran “Tüm dostlara tavsiyemdir bu güzellik başka yerde yok köyümüzde tekne turu başlamıştır. Koşun, çıkın, gelin” diyerek herkesi Çivril’e davet etti.  Haber Merkezi

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çivril 2 bin kişiyi ağırladı