Büyükşehir’le Kültür Buluşmaları’na Bahadır Yenişehirlioğlu konuk oldu

Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği Büyükşehir İle Kültür Buluşmaları programının konuğu oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu oldu. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nin ender görülen yapılardan olduğunu ifade eden Yenişehirlioğlu, “Denizli halkına böylesine güzel bir bina yakışır. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

28-11-2023 15:13:29

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir’le Kültür Buluşmaları kapsamında Türkiye’nin önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Büyükşehir’le Kültür Buluşmaları programı kapsamında, Payitaht 'Abdülhamid' dizisinde canlandırdığı “Tahsin Paşa” karakteriyle dikkatleri çeken, oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu Denizlililerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen söyleşiye Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Bahadır Yenişehirlioğlu konuşmasına Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ne hayran kaldığını ve ender görülen yapılardan biri olduğunu ifade ederek, yapımında emeği geçenlere teşekkür etti. Yenişehirlioğlu, “Denizli halkına böylesine güzel bir bina yakışır. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yenişehirlioğlu’ndan önemli nasihatler
Madde üzerine kurulu günümüz dünyasındaki var olan işleyişin insana yaşattığı sıkıntı, bunalımları ile çıkış yönlerini anlatan oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, “İnsanoğlu her şeye koşuyor, yetişmeye çalışıyor. Koştukça unutuyor. İnsanoğlunun durup, düşünmesi, kendisiyle yüzleşmesi gerekiyor. Durduğumuz zaman; hatırlıyoruz” diye konuştu.  Tarihsel pek çok anı ve anekdotları da davetlilerle paylaşan Bahadır Yenişehirlioğlu kendine has sohbeti ve üslubuyla programa katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Söyleşinin ardından Başkan Zolan günün anısına oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu’na Denizli Horozu görseli bulunan kaide hediye etti.  Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi