Bu takım play off’a yakışacak

Pazar günü deplasmanda en kritik Çal Belediyespor maçına çıkacak olan Bağbaşı Zeytinköyspor bu zorlu maçtan üç puan ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Bağbaşı Zeytinköyspor Asbaşkanı Fani Türk, Çal Belediyespor ile oynayacakları karşılaşmadan mutlaka puan alacaklarını ve Bağbaşı Zeytinköyspor’un play off maçlarına çok yakışacağını dile getirdi.

17-03-2023 12:09:08

Çal Belediyespor ile oynayacakları karşılaşmanın kendileri açısından ve rakipleri açısından çok kritik bir maç olduğunun altını çizen Bağbaşı Zeytinköyspor Asbaşkanı Fani Türk, Çal stadında mükemmel bir maçın kendilerini beklediğini ve Çal deplasmanına üç puan gideceklerini söyledi. 
Çal Belediyespor güçlü bir takım olduğunu, kendilerinin de son haftalarda iyi sonuçlar alarak iyi bir çıkış yakaladıklarını söyleyen Bağbaşı Zeytinköyspor Asbaşkanı Fani Türk,” Çal Belediyespor ile Pazar günü zorlu maça çıkacağız. İki takım arasında final gibi bir maç oynanacak. Biz İstiklalspor maçını nasıl kazandıysak ve puan aldıysak Çal Belediyespor maçından da puan almayı amaçlıyoruz. Takım olarak çok iyi bir hava yakaladık. Bu takıma play off çok yakışacak ve bizde bu takımı play off maçlarına götüreceğiz” dedi. 
 Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi