buyursun gelsin buyursun gelsin 2
15 Mayıs 2021 Cumartesi

“Biz her zaman hazırız”

Bölgesel amatör lig maçlarının ertelenmesinin ardından çalışmalarını sürdüren ve Mayıs ayının son haftasına büyük bir heyecanla bekleyen Bağbaşı Zeytinköyspor moralini bozmuyor. Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel, ligler başlayacakmış gibi hareket ettiklerini ve her zaman maçlara hazır olduklarını dile getirdi.

19-04-2021 11:13

17 Nisan’da başlaması beklenen fakat Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir kez daha Mayıs ayının son haftasına ertelen Bölgesel amatör lig maçlarının ardından çalışmalarını sürdüren Bağbaşı Zeytinköyspor maçlar başlayacakmış gibi hareket ederek hazır kıta bekliyor.
Kendilerinin her zaman maçlara hazır olduklarını dile getiren Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel” Türkiye Futbol Federasyonun maçları bir kez daha ertelemesinin ardından biz çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Bizlere ne zaman bilgi gelirse maçlarla ilgili biz çıkar futbolumuzu oynarız. Biz her zaman hazırız. Mayıs ayının son haftasında maçlar başlar mı? Yoksa başlamaz mı? Onu bilemeyiz, Şuan ki duruma göre maçların oynanması biraz zor gibi geliyor” dedi.  Orhan MIKIROĞLU

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Biz her zaman hazırız”