8 Aralık 2021 Çarşamba

Birsen Çelik, yenilenen okulu gezdi

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Öğretmenler Günü dolayısıyla belediye destekleriyle yenilenen Sazköy Anaokulu’na ziyaret gerçekleştirdi. Ülkenin geleceğine yön veren ve donanımlı nesiler yetiştiren öğretmenlerin hakkının ödenmeyeceğini belirten Çelik, öğretmenlerin gününü kutladı.

25-11-2021 11:09

Bozkurt Belediyesi, Sazköy Anaokulu’nu yenileyerek öğrencilere tam donanımlı fiziki bir alt yapı sunarken, öğretmenlerin de taleplerini karşıladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Başkan Çelik, anaokuluna ziyarette bulundu. Güler yüzleri ve enerjileriyle minik öğrenciler Başkan Çelik’i karşılarken pozitif ortam görülmeye değerdi. Okulu da bir kez daha gezen Başkan Çelik, yapılan yenilemeyi yerinde bir kez daha inceledi. Okul öğretmenlerinin nezdinde tüm öğretmenlerin gününü kutladı. 
Sevgiyle, şefkatle ve ilim yolunda gençleri yetiştiren ve ulvi bir mesleği yerine getiren öğretmenlerin özel gününü kutlayan Çelik, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı fedakar öğretmenlerimiz donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlıyor. Başöğretmen Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda ülkeyi, muasır medeniyetler seviyesine öz güveni yüksek, bilim ve ilim yolunda ilerleyen gençlerimiz götürecek. Ülkemizin her köşesinde bu emel uğrunda öğretmenlerimiz, canla başla çalışıyor. Tüm öğretmenlerimize, emeklerinden dolayı teşekkürü, toplum olarak bir borç biliyoruz. Yolu Cumhuriyet’ten geçen,  bilim ve sanatla, sevgi ve merhametle yeni nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum” dedi.  Kubilay DEMİR

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Birsen Çelik, yenilenen okulu gezdi