Bekilli MYO’da 100. Yıl Etkinliği

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Bekilli Meslek Yüksekokulu (MYO) Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında 100 fidan dikim etkinliği düzenledi.

17-11-2023 11:03:32

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu’nda Cumhuriyetimizin 100. Yılı kapsamında 100 fidan (ağaç dikim) etkinlikleri yapıldı. 
Bekilli Meslek Yüksekokulu Zeynep Şamil Girgin Yerleşkesi’nde, Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tufan Topal’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe, Bekilli Kaymakamı Muhammet Öztürk, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, protokol üyeleri, Bekilli Meslek Yüksekokulunda görev yapan akademik ve idari personel ve öğrenciler katıldı.
Davetlilerin ve öğrencilerin katılımıyla fidanlar Bekilli Meslek Yüksekokulu Zeynep Şamil Girgin Yerleşkesine dikildi. Etkinlikte konuşma yapana Bekilli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tufan Topal, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir etkinlik hazırladıklarını, fidan ve ağaç temasının Cumhuriyetimiz 100. yıl kutlamalarına yakışan bir etkinlik olduğunu, Cumhuriyetin değerlerini hep birlikte yaşatacaklarını dile getirirken, bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.  Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi