Başkan Karabuğa güven tazeledi

Horozkent Kadın Futbol Kulübü'nde yapılan Olağan Genel Kurul'da mevcut başkan Kamil Karabuğa, güven tazeledi. Açıklamalarda bulunan Karabuğa, takımlarına güvendiklerini, çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini ve hedeflerinin 1. Lig olduğunu ifade etti. 

07-10-2021 17:59

Denizli'nin tek kadın futbol kulübü olan Horozkent Kadın Futbol Takımı, Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Kulüp binasında gerçekleştirilen kongrede Kurucu Başkan olan Kamil Karabuğa, tek liste ile girdiği seçimde güven tazeledi. Genel kurulun kulüplerine hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Karabuğa, yönetim kurulunda yer alan isimlere de tek tek görevlerinde başarılar diledi. Kongre sonrası kulübün geçtiğimiz sezon neler yaptığı ne gibi bir süreçten geçtiği ve yeni sezonda ne gibi çalışmalar yapılacağı gibi konular konuşuldu.

“Takımı 1 Lig’e taşımak istiyoruz” 

Genel kurul sonrası açıklamalarda bulunan Horozkentspor Kulüp Başkanı Kamil Karabuğa, “Denizli’nin tek kadın futbol kulübüyüz. Yeni sezonda 2. Lig'de mücadele ediyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz 1. Lig. Çok iyi bir hazırlık süreci geçiriyoruz ve çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu anlamda hazırlık maçları da oynadık ve önemli kulüpleri yendik. Kadromuzda milli takımda oynayan ve yetenekleri ile oynayabilecek kapasitede olan oyuncularımız mevcut. Ben, yönetim kurulum ve teknik ekibimiz yeni sezonda üst sıralarda yer alarak takımımızı 1. Lig’e taşımak istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda hem bizler, hem teknik heyet hem de futbolcularımız büyük bir özveri ile çalışıyor. Yeni sezondan fazlasıyla ümitliyiz” dedi. 

Olağan Genel Kurul sonrası 11 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan: Kamil Karabuğa, Başkan Vekili: Abdülbaki Aras, Başkan Yardımcıları: Ahmet Berber, Murat Doğru, Pınar Üstün, Mesut Çelik, Futbol Şube: Murat Doğru, Ahmet Berber, Mali İşler: Abdülbaki Aras, Ercan Yılmaz, Altyapı: Ömer Özsoy, İskender Atalı, Basın, Dış İlişkiler ve Sosyal Medya: Pınar Üstün, Sude Karabuğa, AR-GE ve Reklam: Mesut Çelik, Ali Üstün. Serhat KÖSE

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan Karabuğa güven tazeledi