8 Aralık 2021 Çarşamba

Başkan başarı bekliyor

Hafta sonu sahasında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi G.S.K'yı ağırlayan Sarayköysporlu futbolcular zorlu maç öncesi Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın düzenlediği moral yemeğinde bir araya geldi. Özbaş, takıma güvendiğini belirterek "Sizlerden gayret, emek ve fedakârlıkla başarı bekliyoruz" dedi.

08-11-2021 14:01

Sarayköyspor, dün saat 14.00’de sahasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi G.S.K'yı konuk etti. Karşılaşma öncesi Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköyspor futbolcularını ve taraftarları Şehit Hüseyin Kuş Parkında düzenlediği moral yemeğinde bir araya getirdi. Yemeğe Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, Sarayköy Belediye Meclis üyeleri Ersin Uz, Ahmet Karabacak, Sarayköyspor Teknik Sorumlusu İbrahim Aktürk, futbolcular ve taraftarlar katıldı.
“Dikkatli oynayan kazanıyor”
Yemekte konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, "Birbirimizi özlemişiz. Mart 2020'den, 2021 yılına kadar amatör futboldan uzak kaldık. Geçen hafta hamdolsun start verdik. Demre'de lige başlamış olduk. Geçen hafta galibiyet için gittik berabere kaldık ama deblasmanda berabere kalmakta önemli. Çünkü BAL gerçekten zor bir lig. Sonuçları kestirilemiyor. Hata yapan kaybediyor. Dikkatli oynayan kazanıyor.  Kırmızı, siyah renklerimizi coşturan, gönlümüzü fetheden futbolcularımız, teknik heyetimiz, yöneticilerimiz ve taraftarlarımız ile bir aileyiz. Bu kulübün geçmiş hatırası çok güçlü. Bir asırlık takımda futbol oynuyorsunuz. BAL'da Denizli'yi temsil ediyorsunuz. Bu bilinçle futbol oynamanızı, forma giyerken ki heyecanınızı sahaya ulaştırmanızı istiyorum sizlerden. Maçlarda daha dikkatli olmamız lazım. Sizlerden gayret, emek, fedakârlıkla başarı bekliyoruz" dedi.
Sarayköyspor Teknik Sorumlusu Aktürk ise, "Ortak paydamız Sarayköyspor. Biz takımın başarısı için ver gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."diye konuştu. Futbolcular ve taraftarlar, Başkan Özbaş'a birlik ve beraberliğin simgesi haline gelen moral yemeği için teşekkür etti.

Serhat KÖSE

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan başarı bekliyor