İsmail Karateke: “Başarılarımızı kıskananlar oldu”

Büyük Birlik Partisi Denizli 1. Sıra Milletvekili adayı İsmail Karateke, seçim çalışmaları kapsamında Bayramyeri ve Babadağlılar işhanında esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Milletvekili adayı Karateke çok iyi bir seçim çalışması yürüttüklerini ve Büyük Birliğin yükselişinin bazı kesimler tarafından kıskanıldığını gördüklerini belirtti.

12-05-2023 10:45:45

Büyük Birlik adayı İsmail Karateke seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Son olarak, Bayramyeri ve Babadağlılar işhanında esnafları ziyaret eden Karateke, vatandaşlarla da samimi bir şekilde sohbet etti. Büyük Birlik Partisi'ne olan ilginin her geçen daha da büyüdüğünü belirten İsmail Karateke, seçimlerle ilgili sağduyu çağrısını yenilerken, seçimden en az 2 vekil çıkaracaklarını söyledi.
Seçim çalışmalarına son dakikaya kadar devam edeceklerini belirten milletvekili adayı İsmail Karateke, "Bugün Denizli'nin en ikonik, en tarihi yerlerinden Babadağlılar işhanındayız. Denizli tekstil kenti ve ticaretin hızlı döndüğü bir şehirdir. Büyük Birlik olarak biz halkın içerisindeyiz. Hep birlik olduk. Hepte olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını bire bire dinliyoruz. Notlarımızı alıyoruz. Esnafımızın kronikleşmiş sorunları var. Pandemi ilk çıktığından beri esnaflarımız zorluklar yaşıyor. Bu sıkıntılara Büyük Birlik Partisi olarak çözüm üreteceğiz. Halkımız bize güvensin.
Seçildiğimiz takdirde laf değil, icraat yapacağız, iş yapacağız. Muhsin duruşluları Türkiye iyi bilir, Denizli iyi bilir. Biz sözümüzün eriyiz. İlk günden bugüne 7 adayımızla, 70 kişilik ekip gruplarımızla girilmedik kapı bırakmadık. Allah'ın izniyle inşallah Büyük Birlik Partisi olarak en az bir tane milletvekili çıkarmış durumdayız. Hedefimiz üç tane milletvekili çıkarmak, halkın teveccühü çok olumlu, çok güzel. Biz yine sahada son günün son saatine kadar mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
“Başarımızın karşılığı kıskanılmak oldu”
Bayramyerinde vatandaşlarla sohbet eden Büyük Birlik milletvekili adayı İsmail Karateke, "Bir oyumuz, Büyük Birlik Partisi'ne, bir oyumuz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a diye sürekli üstüne basa basa söylememize rağmen, bazı noktalarda bizlere karşı algı yapılıyor. Bugün yine bir haber geldi. Diyorlar ki Büyük Birlik Partisi sadece kendine oy istiyor. Hayır, ben bütün televizyon programlarında üstüne basa basa söylüyorum. Cumhurbaşkanını Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar seçilmesi, Cumhur ittifağının tekrar seçilmesi çok önemli. Milli birlik şuan en önemli değerimizdir. Ancak şunuda belirtmeliyim ki, Denizli'de milletvekilleri listelerine büyük tepki var, bütün partilere tepki var.
Bende bu sefer diyorum ki Muhsin başkanın ekibinden, Muhsin Yazıcıoğlu'na ait emanet oyları geri istiyorum diyorum. Çünkü Muhsin Başkanın sağlığında dediler ki baraj var, çok seviyoruz Muhsin başkanı ama barajdan dolayı veremiyoruz. Oyumuz boşa gidecek dediler. Şimdi baraj sorunumuz yok. Oyumuz ittifak olarak yüzde 50'lerdedir. Bize atılan her oy değerli ve geçerlidir. Ve bu oylar bize Büyük Birlik olarak meclise vekil olarak girmemizi sağlayacaktır.
Biz çok çalışarak başka partilere giden, bizim oylarımızı geri aldık. Daha da önemlisi diğer partilerinde oylarını aldık. Arif olan halkımız herşeyi görüyor. Biz devletten veya hazineden yardım almıyoruz. Bugün PKK uzantıları bile devletten yardım alırken, biz kendi cebimizden, kendi emeğimizden veriyoruz. Bizde doğruluk ve inanmışlık var. Muhsin yürekliler olarak sahada her daim varız. Şartlar ne olursa olsun her daim de olmaya devam edeceğiz" dedi. Sevcan ÇİFTÇİ

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi