buyursun gelsin buyursun gelsin 2

Bağbaşı galibiyete kilitlendi

Bölgesel amatör ligin ilk maçında kendi sahasında Serinhisarspor ile karşılaşacak olan Bağbaşı Zeytinköyspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel, ligin ilk maçında oynayacakları Serinhisarspor karşılaşmasını kazanarak lige iyi bir başlangıç yapacaklarını dile getirdi.

05-04-2021 19:00

Serinhisarspor ile Bölgesel amatör ligin ilk maçında kendi sahasında karşılaşacak olan Bağbaşı Zeytinköyspor hazırlıklarını üç puan üzerine yapıyor.
Serinhisarspor maçının çok çekişmeli ve heyecanlı geçeceğini umut ettiklerini ve bu konuda teknik heyet ile futbolcularına güvendiklerini dilme getiren Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel,” 12 Gün sonra Serinhisarspor ile Bölgesel amatör ligin ilk maçında karşı karşıya geleceğiz. Her iki takım açısından zor bir maç olacak ve biz sahaya kazanmak için çıkacağız. Rakibimiz de güçlü bir kadro kurdu. İki takım açısından ilk maç önemli olacak ve iki takımda kazanmak için sahaya çıkacak. Maçta öncelikle dostluğun daha sonra ise kazananın hak etmesini umut ediyorum. Maçta taraftarlarımız olmayacak ama biz onların yokluğunu hissederek sahada mücadele edeceğiz. Yani taraftarlarımız varmış gibi hareket edeceğiz” dedi. Orhan MIKIROĞLU

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bağbaşı galibiyete kilitlendi