23 Eylül 2023 Cumartesi

“Avrupa Filmleri Haftası” Denizli’de başlıyor

DSO AB Bilgi Merkezi, AB Türkiye Delegasyonu desteği ile “Avrupa Filmleri Haftasında” 22-28 Eylül 2023 tarihlerinde Avrupa sinemasının ödüllü filmlerini Denizlili sinemaseverler ile buluşturacak. Avrupa kültürünü ve ülkelerin ortak değerlerini yansıtan 16 filmin gösterimi Forum Çamlık AVM Paribu Cineverse sinema salonlarında halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

23-09-2023 11:46:21

AB Üye Devletlerinin Türkiye Büyükelçilikleri ve AB Delegasyonunun desteği ile 10 ilde Anadolu turnesine çıkacak 16 Avrupa filmi Denizli ile eş zamanlı olarak Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Mersin, Samsun’da seyirciler ile buluşacak. 
Denizli Sanayi Odasının 50. Yılı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Denizli AB Bilgi Merkezi ile Avrupa filmleri Haftasında düzenlediği film günleri açılışı saat 18:30’da Belçika-Almanya-İtalya-Lüksemburg ortak yapımı “İYİYİM-IO TO BENE” filmi ile yapacak. Birbirinden sürükleyici Avrupa filmleri için ücretsiz biletler gösterimlerden 1 gün önce sinema gişelerinden temin edilebilecek.  Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi