Arslan’dan başarılı öğrencilere tebrik

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, LGS Yerleştirme Sonuçları sonrası ilçede 125 okulu kazanma başarısı gösteren öğrencileri tebrik etti.

29-07-2021 09:48

Eğitim ve öğretim alanında ilçenin modern eğitim binaları, teknolojik donanımı ve sosyal donatıları ile eğitimde çağ atladığını dile getiren Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, göreve geldikleri günden itibaren eğitim ve öğretime destek verdiklerini belirterek, “Kaliteli eğitim alan öğrencilerimiz hayalindeki ve istedikleri okula kayıt yaptırabiliyor Bu başarıda hem ailenin, hem okul müdürünün hem de öğretmenlerin çok büyük katkısı var” dedi. 
8 yıllık bir emeğin sonunda hayallerindeki ve okumak istedikleri liseleri tercih eden 125 öğrenciyi tebrik eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Öğrencilerimizin zorlu pandemi sürecini en iyi şekilde değerlendirerek LGS sınavlarına katıldılar. İstedikleri liseye kavuşmanın heyecanını bizde kendileriyle paylaşıyoruz. Çocuklarımızın yaşamına yön verecek olan LGS sonrası istedikleri okullara yerleşen öğrencilerimizi, aileleri tebrik ediyorum. Elde edilen bu başarı Çameli adına çok anlamlı. Bütün öğrencilerimize yeni eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyorum. Eğitim-öğretim kalitesinin yükseltilmesi konusunda EBA Destek noktalarının kurulmasından, tablet dağıtımında destek olan başta Çameli Kaymakamımız Sayın Kerem Yenigün, belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Murat Uzun’a tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.  Koray ÇAĞDAŞ

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Arslan’dan başarılı öğrencilere tebrik