Ak Parti Tavas, tam kadro Ankara’da

AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı.

23-12-2022 10:39:59

AK Parti Grup Toplantısı’na Tavas İlçe Teşkilatı 100 kişilik heyetle çıkarma yaptı. AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı. AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu ifade eden AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı; “Tevazu, samimiyet ve gayretle çıktığımız milletimize hizmet yolunda Belediye Başkanımız Hüseyin İnamlık ile birlikte el ele vererek ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti büyük bir çınardır. Davamız büyük, hedeflerimiz çok, milletimize hizmet tek amacımızdır. AK Parti’nin yaptığı hizmetler, başardıkları hepsi birer devrim niteliğindedir. Bizler AK Parti’nin Tavas sevdalılarıyız. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için partimizin kıymetli üyeleri ile birlikte durmadan çalışıyoruz” dedi.
Şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz 
Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde belediye işi gönül işi anlayışımızla gönüller yapmaya geldiğimiz Tavasımızda hemşehrilerimize hizmet etmek bizim için gurur ve mutluluktur. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gönül belediyeciliği düsturuyla şehrimize güzel işler yapıp hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.  Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi