etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Eylül 2019 Pazartesi

Batur’dan ‘kardeş ilçe’ sözü

25-05-2019

2 Haziran’da yeniden sandık başına gidecek Honaz ilçesinde seçim çalışmaları devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ağırlayan Honaz, önceki gün de Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u ağırladı. Baba tarafından Honazlı olan Abdül Batur, Hisar Mahallesi’ndeki akraba ve baba dostlarını ziyaret etti. Ziyarette zaman zaman duygusal anlar yaşanırken, Batur, Honaz’a bundan sonra daha sık geleceğini söyledi. Yıllardır Narlıdere Belediye başkanlığı yapan ve son seçimde Konak Belediye Başkanı seçilen Abdül Batur’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

CHP seçim koordinasyon merkezinde konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, ‘’Honaz benim baba tarafından memleketim. Burada birçok akrabam ve baba dostum var. Biraz ihmal etmişiz ama bundan sonra daha sık geleceğim. Sizleri daha sık göreceğim. Ben buraya Yüksel Kepenek’e destek için geldim. Honaz’da da her şey güzel olacak’’ dedi.

2 Haziran’da Honaz’da Yüksel Kepenek’in kazanması halinde kardeş ilçe olacaklarını kaydeden Batur, ‘’Seçimi kazandıktan hemen sonra yapılacak meclis toplantısında Honaz ve Konak ilçelerini kardeş ilçe yapacağız. Bizden ne istenirse Honaz için vermeye hazırız. Kardeş ilçe olduktan sonra sizleri ilçemizde ağırlamaktan daha fazla mutluluk duyacağız’’ diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU YAZI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Batur’dan ‘kardeş ilçe’ sözü
- Diğer Yazıları
Bütün Yazıları