etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Zorlu Ailesi’ne vefa

Denizli Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitime yaptırdıkları okulla katkı sağlayan Zorlu Ailesi için vefa gecesi düzenlendi.

15-04-2019 14:36

Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunda düzenlenen geceye Zorlu ailesini temsilen Said Katrancı, Vali Yardımcısı Hakkı Ünal,  İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Kaymakamı Dr.Adem Uslu, Babadağ Kaymakamı Hatice Cemre İncesu, okul müdürleri, öğretmenler ve davetliler katıldı.  Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi, Babadağ Hacı Mehmet Zorlu ÇPL ve Babadağ Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesini eğitime kazandıran Zorlu Ailesine hitaben hazırlanan sinevizyon gösterisi ile başlayan gecede, Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri müzik dinletisi yaparken aynı okuldan mezun ve akademik kariyer yapan öğrenci Sema Bozan duygu ve düşüncelerini iletti.

Gecede konuşan  İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz,  “Bizler eğitimciyiz. Eğitimci bir hamuru alıp ona şekil verendir. Bugün geleceğimize şekil vermemizde büyük katkıları olan başta hayırseverimiz Ahmet Nazif Zorlu Beyin şahsında tüm hayırseverlerimize içtenlikle teşekkür ediyorum.   Ahmet Nazif Zorlu ilimize çok güzel ve nitelikli okullar kazandırdı. Kendisinden Allah razı olsun diyorum. Hayırseverlerimizin yaptırdığı okullar, ilimize sadece nicelik olarak bir değer katmış olmuyor. Aynı zamanda nitelik olarak da başarılara imza atılmasına imkân sağlıyor” dedi. Gecede Zorlu Ailesine eğitime yaptıkları katkılarından dolayı plaket ve çiçek takdim edildi.

Haber Merkezi

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zorlu Ailesi’ne vefa
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör