poyrazoğlu otomotiv etiler

Zolan'dan bayramlaşmaya davet

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm Denizlilileri  Ramazan Bayramı'nın birinci günü saat 16.00’da 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda düzenleyecekleri geleneksel bayramlaşma programına davet etti.

13-06-2018 12:19

Büyükşehir Belediyesi’nin her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar programı Pınarkent Mahallesi’ne taşındı. Pınarkent Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftara, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, AK Parti İlçe Başkanı Uğur Gökbel, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı. Vatandaşları tek tek selamlayan Başkan Zolan, ramazanların tebrik etti. Pınarkentlilerle aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Zolan, “Allah’ım tutmuş olduğunuz oruçları, yapmış olduğunuz ibadet ve duaları kabul eylesin inşallah. Şimdiden bayramınızı tebrik ediyorum" dedi.

Geleneksel bayram buluşmasına davet

Geleneksel bayramlaşma için Ramazan Bayramı'nın birinci günü saat 16.00’da 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda vatandaşlarla buluşacaklarını dile getiren Başkan Osman Zolan, “Tüm vatandaşlarımızı bayramlaşma programımıza bekliyorum. Gelemeyenlerin şimdiden, bayramlarını tebrik ediyorum. Büyüklerimizi ihmal etmeden, küçüklerimize sahip çıkarak, hastalarımızı ziyaret ederek, küslerin de barıştığı, herkesin kucaklaştığı bir bayram olsun inşallah” diye konuştu.

Sahur sofrası Başkarcı’da kuruldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan sahur sofrasında ise Başkarcı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Osman Zolan burada yaptığı konuşmada ise, sahur ve iftar sofralarını her gün farklı bir mahallede kurduklarını belirterek katılan herkese teşekkür etti.  

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zolan'dan bayramlaşmaya davet
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör