etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Zolan’dan açık çek

Büyükşehir Belediye başkanlığını tekrar seçilen Osman Zolan, Denizlispor’u ziyaret etti. Başkan Zolan, futbolculara seslenerek, “Denizlispor’u şampiyon yapacağınızdan eminim. Denizli’nin markası olan Denizlispor’u Süper Lig’e çıkarın,  bu bize yeter’ dedi.

08-04-2019 18:09

Başkan Ali Çetin, Yönetim Kurulu üyeleri, teknik direktör Yücel İldiz ve futbolcuların da katıldığı yemekli toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, adım adım şampiyonluğa  gittiklerini, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeyi bir görev olarak kabul ettiğini söyledi.

Futbolculara olan güveninin tam olduğunun altını çizen Zolan, “Sezon boyunca verilen emeklerin karşılığını bulması için son haftalarda daha dikkatli olmamız gerekiyor. Sizler formanın hakkını vererek Denizli markasını üst sıralara taşımayı bildiniz. Sizlere güvenimiz tam, umarım sezon sonunda yüzümüz gülmeye devam edecek. Final niteliğinde 6 maç var. İsterseniz yenemeyeceğimiz takım yok. Artık kafamızda hiçbir soru işareti olmamalı ve sahaya çıkıp terimizin son damlasına kadar savaşmalıyız. Bizleri buralara siz getirdiniz, bu yolun sonunda mutlu olmak hepimizin hakkı. Ben Denizli Büyükşehir Belediye başkanı olarak Denizlispor’un şampiyon olması ve Süper Lig’e çıkması için üzerime düşenin fazlasını yerine getirmeye hazırım” dedi. Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zolan’dan açık çek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör