poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Zeynep Onat ‘Geri Dönme’ diyor

Başarılı sanatçı Zeynep Onat, ilk single çalışması ‘’Geri Dönme’’ ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

23-03-2019 10:54

Lise ve üniversite eğitimini müzik üzerine alan başarılı sanatçı 7 yıllık sahne deneyiminin sonunda sözü ve bestesi kendine ait şarkısı ‘’Geri Dönme’’yi dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Şarkının aranjörlüğünü Caner Tepecik üstlenirken, şarkının klibinin yönetmen koltuğunda Osman Özad bulunuyor.

Zeynep Onat’ın yeni şarkısı ‘‘Geri Dönme’’ bugün Sony Music Media etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.  İlk single çalışmasını çıkarmanın heyecanını yaşadığını kaydeden genç ve başarılı sanatçı Zeynep Onat, “Single çalışmam Sony Music Media etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alacak. Böylelikle büyük kitlelere ulaşacak. Müzikseverlerin zevkle dinleyebileceği bir eseri ortaya koyduk. Umarım beğenirler. Yeni eserler için çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek. Müzik benim yaşam tarzım” dedi.

Esere ilişkin dinleyicilere mesaj vermeyi de ihmal etmeyen Onat, “İşte şimdi başlıyoruz dinlemeye, bağıra bağıra söylemeye. Kendime söz verdim “Geri Dönme” diye, şimdi sıra sizde. Uzun bir yolculuktu benimki, kalbimden çıkan dile geldi”  sözleriyle müzik tutkunlarına çağrı yaptı.

Filiz YIĞNAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zeynep Onat ‘Geri Dönme’ diyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör