poyrazoğlu otomotiv etiler

Zeybekci ve Zolan'dan dayanışma vurgusu 

Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün farklı bir mahallede düzenlenen gönül sofrası Karahasanlı Mahallesi’nde kuruldu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Belediye Başkanı Osman Zolan binlerce vatandaşın aynı sofrada buluşmasının önemine dikkat çekti.

12-06-2018 15:12

Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği mahalle iftarı programı Karahasanlı Mahallesi’ne taşındı. Hilal Cami önünde düzenlenen iftara, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eşi Ayşen Zeybekci, Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, davetliler, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.

İftara gelen vatandaşları tek tek selamlayan Bakan Zeybekci ve Başkan Zolan, vatandaşların ramazanını tebrik etti. Binlerce vatandaşın aynı sofrada buluşmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, bu birlik ve beraberliğin daim olmasını temenni eden Başkan Osman Zolan, “Yine aynı sofrada geleneksel olarak yaptığımız iftarımızla Kadir Gecesi’nde sizlerle buluştuk. Allah’ım tutmuş olduğunuz oruçları, yapmış olduğunuz ibadet ve duaları kabul eylesin inşallah" diye konuştu.

Yatırımlar devam edecek

Denizli’nin her geçen gün büyüyüp güzelleştiğine dikkati çeken Başkan Osman Zolan, "Cumhurbaşkanımızın Denizli’ye olan sevgisi ve desteğiyle, Bakanımızın Denizli aşkıyla, bizler de gece gündüz çalışarak sizlere hizmet etmeye gayret ediyoruz. Öncelikle yağmur suyu hatlarımızı tamamladık. 50 metrelik yolumuzu da inşallah İzmir Bulvarı’na bağlayıp hizmete alacağız. Bu bölgedeki 15-20 mahallemize hizmet edecek olan yeni çevre yolumuzu faaliyete alacağız. Sizleri İzmir, Ankara istikametlerine en kısa ve güvenli yoldan ulaştıracak. Kapalı yüzme havuzumuzu da hizmete aldık. Başta çocuklarımız olmak üzere herkes ücretsiz kurslarımızdan faydalansın”  dedi.

Önce Denizli

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ise vatandaşların Kadir Gecesi’ni kutlayarak, “2004 yılında Denizli, birikmiş problemlerini çözmek için muhteşem bir karar verdi. Bütün siyasi partiler her şeyi bir kenara bıraktılar, ‘Önce Denizli’ dediler. Kronik problemlerin en başında olan Umut 1, Umut 2, Umut 3 projelerini en hızlı şekilde çözdük, haksızlıkları giderdik. Konut projelerimiz devam etti. Bu şehirde gördüğünüz taş üstüne taşların hemen hemen tamamını 2004’deki muhteşem kararınızdan sonra sizlerin hizmetkarı olan bu kardeşleriniz koydu” dedi. 

Sahurda Afyonkarahisarlılarla buluştular

Ekonomi Bakanı Zeybekci ve Başkan Osman Zolan, Afyonkarahisarlılar Derneği’nin sahur programına katıldı. Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen sahur programına Vali Karahan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Emin Haluk Ayhan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Haber Merkezi


 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zeybekci ve Zolan'dan dayanışma vurgusu 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör